Dookoła świata z kratkami geoSYSTEM

Jak wskazują dane Głównego Urzędu Statystycznego, do Polski wciąż więcej towarów jest importowanych, niż wysyłanych przez rodzimych producentów na eksport. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, żeby ujemny obecnie bilans (różnica między eksportem a importem) naszego handlu zagranicznego miał w najbliższym czasie ulec poprawie. Tymczasem to właśnie eksport jest silnym źródłem rozwoju krajowej gospodarki. Ale przebić się na rynkach zagranicznych nie jest wcale tak łatwo. Wiemy o tym, gdyż nasze produkty obecne są na trzech kontynentach – w Europie, Ameryce Północnej, a także w Afryce.

W przypadku pojedynczych firm eksport stanowi w pewnym stopniu miarę ich efektywności. Mamy tu na myśli umiejętność trafienia na rynki zagraniczne oraz utrzymania się na nich, dzięki czerpaniu przychodów ze współpracy z kontrahentami spoza Polski. Oczywiście, produkcja i sprzedaż na polskim rynku nie powinny być traktowane „po macoszemu”, warto jednocześnie skupiać się na obu kierunkach działania. Tak właśnie postępuje nasza firma, dzięki czemu możemy pochwalić się obecnie ponad 1 200 000 mkw eko kratek geoSYSTEM ułożonych na całym świecie!

Gdzie poza Polską można więc spotkać nasze produkty? Zaczynając od naszych sąsiadów, w Niemczech naszymi eko kratkami wyłożone zostało kilkadziesiąt stajni dla koni, na Litwie można je znaleźć na osiedlowych parkingach, w Czechach wykorzystane zostały w wielu miejscach w celu wzmocnienia nawierzchni, zaś wśród Słowaków (podobnie zresztą jak Słoweńców i Węgrów) mamy stałych odbiorców naszych geosyntetyków. Przez morską granicę możemy zaś dotrzeć do Szwecji, w której eko kratki posłużyły wyznaczeniu dojazdów na plażę dla osób na wózkach inwalidzkich.

parking geosystem g4 triangel
Parking przed centrum konferencyjno-targowym Triangel w St. Vith (Belgia)

Na zachodzie Europy, poza Niemcami, nasze kratki można znaleźć w takich państwach, jak: Austria (eko kratki wyłożone na prywatnych posesjach), Belgia (parking przed centrum konferencyjno-targowym Triangel) czy Holandia (kilkanaście padoków dla koni). Z kolei w stałej ofercie włoskich i francuskich marketów znaleźć można odpowiednio nasze obrzeża geoBORDER oraz kratki geoSYSTEM G3. Nasze produkty dotarły również na wyspy brytyjskie (parking typu „park&ride” w Kornwalii) oraz zwaną zieloną wyspą Irlandię (tymczasowy parking przed fabryką w Dublinie).

parking eko kratka dublin
Parking przed fabryką w Dublinie (Irlandia) wyłożony eko kratką

Z realizacji pozaeuropejskich warto wymienić ujeżdżalnie dla koni w amerykańskiej Montanie oraz eko kratkę na „czarnym lądzie”, wykorzystaną do wzmocnienia nawierzchni na prywatnej posesji w Nigerii.

eko kratka na prywatnej posesji nigeria
Eko kratka na prywatnej posesji w Nigerii

A trzeba pamiętać, że wymienione powyżej lokalizacje należą tylko do przykładowych, gdzie można spotkać nasze kratki i obrzeża. Cały czas rozwijamy się i mamy zamiar docierać do nowych rynków zbytu, przyczyniając się do choćby niewielkiej poprawy polskiego bilansu handlowego.

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *