Kratki ogrodowe na polach campingowych

Choć za oknem zima, skierujmy nasze myśli w stronę letnich wakacji – wszak z każdym dniem coraz bardziej się do nich zbliżamy. Wielu z nas jak co roku stanie przed dylematem dotyczącym nie tylko kierunku wyjazdu, ale również miejsca pobytu. Obok hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych i innych tego rodzaju obiektów dostępna jest jeszcze jedna opcja, jaką są noclegi na polu namiotowym. Jest to często wybierane rozwiązanie zwłaszcza wśród młodych osób, którym nie przeszkadzają trudne warunki, a jednocześnie na ich korzyść przemawiają niższe zazwyczaj koszty. Nie każdy skrawek ziemi nada się jednak na pole campingowe.

Tego rodzaju place oferują zwykle dużą liczbę miejsc noclegowych, gdyż dla jednej grupki osób nie potrzeba wcale wiele miejsca – wystarczy tyle, by zmieścił się namiot oraz ewentualnie środek transportu lub też jeszcze mniejsza przestrzeń, kiedy wczasowicze poruszają się łączącym obie funkcje kamperem. Tak czy inaczej, w środku sezonu, przy pełnym lub nawet większościowym obłożeniu, nacisk wszystkich zgromadzonych na terenie pola campingowego pojazdów i osób mógłby negatywnie odbijać się na nawierzchni.

kratki ogrodowe
Parking wzmocniony kratkami ogrodowymi na polu campingowym

Problemowi możemy zaradzić dzięki wzmocnieniu powierzchni pola kratkami ogrodowymi, które dzięki swojej wytrzymałości i stabilizacji gruntu zapewnią jego trwałość. Jednocześnie kratki geoSYSTEM niosą ochronny wpływ dla korzeni trawy, co sprawia, że rośnie ona zdrowo, a jej zielona, żywa barwa cieszy nie tylko oko, ale również zapewnia miękkie, wygodne podłoże na czas snu. Dzięki kratkom ogrodowym również fragment nawierzchni pola namiotowego wykorzystywany jako parking jest odpowiednio wzmocniony i potrafi przenosić obciążenia wielu kamperów ustawionych jeden przy drugim.

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *