Kratki trawnikowe jako podłoże na czas imprez masowych

Wielkie imprezy plenerowe wywołują ogromne zainteresowanie i przyciągają bardzo wielu ludzi nie tylko z okolicy, ale całego kraju czy nawet spoza jego granic. Koncerty i festiwale muzyczne, sztuki wystawiane pod gołym niebem, różnego rodzaju festyny i rozmaite eventy – organizatorzy tego rodzaju wydarzeń o interesującym programie nie muszą obawiać się o frekwencję. Ze względu na wzbudzane wielotysięczne zainteresowanie widowiska te muszą być organizowane w odpowiednich, przystosowanych do przyjęcia takich tłumów miejscach. Ale ich wybór i dostosowanie wymagają już podjęcia pewnych wysiłków.

Wiele dużych wydarzeń odbywa się na mogących pomieścić kilkudziesięciotysięczną widownię stadionach sportowych lub też w mniejszych halach widowiskowych. Równie często wybierane są jednak również ogromne odkryte przestrzenie, w których nie brakuje miejsca na rozstawienie całej niezbędnej infrastruktury oraz rozplanowanie miejsc dla wszystkich zainteresowanych fanów. Niemal w każdym mieście istnieją tereny przeznaczone na stałe pod tego rodzaju imprezy masowe, a równocześnie bywa, że organizatorzy odkrywają nowe lokalizacje dla celów dużych eventów.

kratki trawnikowe imprezy masowe
Droga dojazdowa na miejsce eventu

W obu przypadkach są to zazwyczaj nawierzchnie trawiaste, które pod naporem tysięcy rozentuzjazmowanych tłumów mogłyby ulegać degradacji, dlatego należy zadbać o ich odpowiednie umocnienie. W tym celu warto rozważyć umocowanie terenu na stałe kratkami trawnikowymi, dzięki czemu wytrzyma on duży nacisk, a na co dzień będzie pełnił funkcję zwykłego trawnika. Ponadto nie można zapomnieć o tonach ciężkiego sprzętu i przewożących je ciężarówkach, którym należy zapewnić drogę dojazdową do miejsca wydarzenia – tu również nasze kratki sprawdzają się niezawodnie. Równie dobrze mogą one zostać zamontowane tymczasowo, na czas wydarzenia, a następnie usunięte i ponownie wykorzystane w innym celu lub przy kolejnej okazji.

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *