BUDMA 2016 za nami

Mniej więcej o tej porze dwa tygodnie temu kończyliśmy prace nad przygotowaniem naszego stoiska na jubileuszową, 25. edycję poznańskich targów budownictwa BUDMA 2016. Po raz kolejny znaleźliśmy się tam w gronie około 800 najważniejszych firm z branży, nie tylko z Polski, ale również licznych krajów europejskich. Dziś, kiedy zdążyliśmy już ochłonąć i na dobre wrócić do codziennych obowiązków, zachęcamy Was do zapoznania się z naszym krótkim podsumowaniem tegorocznego wydarzenia.

W gronie wystawców tradycyjnie znaleźli się wszyscy najważniejsi gracze na rynku, nie mogło więc zabraknąć i nas. W tym roku przypadło nam stoisko o symbolicznym numerze 44, zlokalizowane w pawilonie 3, wśród firm zajmujących się: ścianami i elewacjami, stropami, posadzkami, izolacjami, kamieniem w budownictwie, nawierzchniami, betonem w budownictwie oraz chemią budowlaną. Naszymi bezpośrednimi sąsiadami były: Stowarzyszenie Artystów Polskich SARP (stoisko nr 43.) oraz firma STO Sp. z o.o. (44.) – jeden z 23 laureatów Złotego Medalu MTP.

stoisko BUDMA 2016 geoPRODUCT obrzeża ogrodowe

Cztery dni targowe były dla nas doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania naszej oferty, ale również do zapoznania się z nowościami i trendami rynkowymi – podczas wydarzenia zaprezentowanych zostało ponad 130 nowych produktów. –Jednak każdorazowo największą wartością są dla nas spotkania i inspirujące rozmowy z licznym gronem zwiedzających – mówi Karolina Grzesiek, prezes spółki geoPRODUCT – Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszymi kratkami oraz obrzeżami ogrodowymi.

Już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję BUDMY, a już niedługo także na targi GARDENIA, które odbędą się w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca.

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *