Geosiatki geoSYSTEM powstają w Polsce

W ostatnich kilkunastu latach granice Polski systematycznie otwierały się, co sprzyjało między innymi napływowi wielu produktów importowanych z innych krajów. Obok oczywistych korzyści, wiąże się to również z kilkoma negatywnymi zjawiskami, takimi jak napływ tanich, szkodliwych produktów, wyprodukowanych w państwach dysponujących tzw. tanią siłą roboczą, głównie z Chin. Dlatego warto podkreślić, że nasze geosiatki powstają w Polsce, nie są więc sprowadzanym zza granicy produktem niepewnego pochodzenia.

To właśnie do Chin i innych państw azjatyckich (Indie, Bangladesz, Pakistan itp.) gros światowych koncernów przeniosło swoją produkcję. Outsourcing jest bowiem dla nich korzystniejszy, niż produkcja na miejscu. Chyba nikogo nie dziwi dziś napis na metce „Made in China”. W krajach tych jednak masowo powstają także towary podrabiane i tańsze zamienniki produktów oryginalnych. Niejednokrotnie dało się słyszeć o szkodliwych wyrobach, zwłaszcza plastikowych, powstałych przede wszystkim w ChRL.

Tymczasem produkcja siatek i obrzeży, znajdujących się w ofercie geoPRODUCT w całości odbywa się na terenie Polski, w zakładzie Wikry Plastic sąsiadującym z siedzibą naszej firmy. W tym roku mija 11 lat, odkąd w zakładzie rozpoczęto produkcję eko kratki, jako efektu przetworzenia odpadów plastikowych w parku maszynowym w Grójcu. Mimo, że nasze geosiatki powstają z tworzyw sztucznych, to jednak nie zachodzi obawa o ich szkodliwość dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt, czego gwarancją jest m. in. doświadczenie producenta.

geosiatka geosystem
Geosiatki geoSYSTEM wyprodukowane w Grójcu przez zakład Wikry Plastic

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *