Sezon ogrodniczy rozpoczęty! Sprawozdanie z Targów GARDENIA 2015

W minioną sobotę zakończyła się tegoroczna, dziewiąta już edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Jak każdego roku, wydarzenie przyciągnęło do Poznania praktycznie wszystkich najważniejszych producentów, dystrybutorów i importerów z branży ogrodniczej oraz szkółkarzy i architektów krajobrazu, a także ekspertów i miłośników ogrodnictwa. Było więc okazją zarówno do zaprezentowania własnych produktów zwiedzającym, jak również do nawiązania kontaktów biznesowych z innymi przedsiębiorcami z niemal całej Europy. Wszak GARDENIA jest największym wydarzeniem branży ogrodniczej nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Tym samym sezon ogrodniczy 2015 możemy uznać za otwarty.

GARDENIA 2015 to ponad 550 wystawców zgromadzonych w 6 pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), na łącznej powierzchni przekraczającej 35 tys. mkw. To również ponad 26 tys. zwiedzających, którzy w ciągu 3 dni odwiedzili ekspozycję – wśród nich przedstawiciele branży m.in. z Austrii, Białorusi, Dani, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Rosji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Nie brakowało również poszukujących inspiracji pasjonatów ogrodnictwa, którzy oprócz zapoznania się z ofertą wystawców mieli możliwość zakupu kwiatów, krzewów i drzewek owocowych na Kiermaszu Ogrodniczym.

Nasze stoisko spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem zwiedzających. Na powierzchni 30 mkw zaprezentowaliśmy wszystkie nasze produkty, zarówno obrzeża, jak i kratki ogrodowe. Projekt stoiska oddawał najważniejsze cechy naszych produktów – naturalność, estetykę oraz innowacyjność. Odbyliśmy wiele sympatycznych rozmów, udzielając wielu porad dotyczących naszych kratek. Również dla nas wydarzenie było cennym doświadczeniem i źródłem dużej ilości ciekawych informacji. Z pewnością za rok znów pojawimy się na targach GARDENIA, których jubileuszowa, dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 25-27.02.2016. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

 

Stoisko geoPRODUCT GARDENIA 2015
Stoisko geoPRODUCT podczas Targów GARDENIA 2015

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *