Sezon w budownictwie również otwarty. Sprawozdanie z Targów BUDMA 2015

Ze sporym poślizgiem publikujemy sprawozdanie z tegorocznej edycji targów BUDMA. Tegoroczna edycja to nie tylko tytułowa impreza, lecz również CBS (Centrum Budownictwa Sportowego, czyli Targi Budownictwa Sportowego i Rekreacyjnego), Glass (Targi Branży Szklarskiej) oraz WinDoor-tech (Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i fasad). Łącznie podczas czterech dni targowych swoją ofertę zaprezentowało tysiąc wystawców z szeroko pojętej branży budowlanej, którzy reprezentowali 33 kraje z Europy, Azji, a nawet z Afryki (Maroko i Nigeria).

Przytoczone statystyki tylko potwierdzają fakt, że są to największe targi branży budowlanej w całym naszym regionie, a więc w Europie Środkowo-Wschodniej. Świadczy o tym również liczba zwiedzających, która po raz kolejny zbliżyła się do 50 tysięcy, w większości architektów, wykonawców, handlowców i inwestorów. Wśród nich, kilka tysięcy pochodziło spoza Polski, z których 600 przedstawicieli 17 krajów wzięło udział w specjalnie przygotowanym Programie Hosted Buyers. W trakcie BUDMY 2015 było komu się pokazać – nic więc dziwnego, że światło dzienne ujrzało ponad 200 nowości rynkowych!

Zwiedzającym zainteresowanym naszą ofertą zaproponowaliśmy identyczne stoisko, jak podczas tegorocznej edycji GARDENII. Wszak idealnie wyraża ono cechy charakterystyczne naszych produktów. I po raz kolejny okazało się ono strzałem w dziesiątkę, przyciągając wzrok swoją oryginalnością, o której mogliście się Państwo przekonać z fotorelacji zamieszczonej na naszym facebook’owym profilu. Targi te były kolejną okazją do zaprezentowania naszej firmy oraz oferowanych przez nas kratek i obrzeży trawnikowych, nawiązania nowych kontaktów handlowych, a także odbycia wielu inspirujących rozmów.

Już teraz zapraszamy Państwa na przyszłoroczną edycję targów, która składać się będzie z czterech ekspozycji – BUDMA (już po raz 25.), CBS, Glass oraz Kominki, które w harmonogramie zastąpią targi WinDoor-tech.

geoPRODUCT budma 2015
Rzut z góry na ladę stoiska geoPRODUCT podczas targów BUDMA 2015

Pozdrawiamy

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *