Kratki ogrodowe przy obiektach wypoczynkowych

Niezależnie o jakich miejscach wypoczynkowych mówimy, czy to hotelach, pensjonatach, prywatnych kwaterach, polach namiotowych czy agroturystyce, w każdym z nich kratka trawnikowa znajdzie swoje zastosowanie i będzie niezwykle przydatna oraz praktyczna.

Ośrodek Wypoczynkowy Oleńka, Sarbinowo
Ośrodek Wypoczynkowy Oleńka, Sarbinowo

Przede wszystkim kratki ogrodowe geoSYSTEM są świetną alternatywą dla szarego betonu, czy kostek brukowych i płyt chodnikowych. Nawierzchnia ta jest odporna na duże ciężary, dlatego też postój pojazdów jest jak najbardziej możliwy. Jako że nawierzchnia ta jest wodoprzepuszczalna, nie trzeba obawiać się powstawania kałuż i wpływu stojącej wody na betonowe powierzchnie. Utwardzenie nawierzchni w ten sposób zapobiegnie powstawaniu nierówności i sprawi też, że w razie opadów na terenie nie będzie powstawało błoto, które może być bardzo uciążliwe. Zwłaszcza w przypadku pól campingowych, miejscach parkingowych czy gospodarstwach wiejskich.

Dodatkowo płyty ażurowe mogą być ułożone w rozmaite formy. Podczas układania kratki mogą być dowolnie przycinane i dopasowane do kształtu nawierzchni, dzięki czemu ułożenie kratki przy zakręcającym podjeździe czy krawężniku nie jest w żaden sposób kłopotliwe.

osrodek-wczasowy-olenka-sarbinowo-735008
Ośrodek Wypoczynkowy Oleńka, Sarbinowo

Atutem jest też możliwość różnego wypełnienia takiej nawierzchni: wśród najpopularniejszych opcji jest kruszywo czy wysianie trawy. Łącząc oba warianty możemy np. wyróżnić ścieżki czy oddzielić przestrzeń parkingową. W przypadku obszaru do parkowania można też zastosować znaczniki parkingowe geoMARKER, które pozwolą w prosty i estetyczny sposób wyznaczyć miejsca postojowe.

Co prawda obiekty wypoczynkowe kojarzą się przede wszystkim z wakacyjnymi wyjazdami oraz urlopami, jednak hotele czy obiekty spa działają przez niemalże cały rok. W takich miejscach równy i estetyczny dojazd czy też parking jest bardzo ważny ? to rozwiązanie praktyczne, które jednocześnie wpływa na pozytywne pierwsze wrażenie gości.

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *