Zalety obrzeży ogrodowych

Każdy miłośnik zieleni posiadający swój ogród zdaje sobie sprawę z tego, ile pracy trzeba, aby utrzymać w nim ład i porządek. Nierzadko jest to spore wyzwanie, które wymaga stosowania różnych metod. Jednym ze skuteczniejszych sposobów z pewnością będą obrzeża ogrodowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

geoborder-kamyki_1_logo_800Przede wszystkim obrzeża dają nam niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne w ogrodzie. Dzięki temu, że są elastyczne i można je wyginać zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz, stwarzają mnóstwo opcji podczas projektowania zieleni. W ten sposób możemy stworzyć ogród według własnych pomysłów i upodobań nadając mu bardzo estetyczny i uporządkowany wygląd.

Kolejnym atutem są liczne możliwości ich zastosowania. Obrzeża doskonale sprawdzą się przy oddzieleniu trawnika od rabaty czy ścieżki w przydomowym ogrodzie. Jednocześnie mogą zostać zamontowane w przestrzeni miejskiej np. w parkach, skwerach czy na osiedlach. Można rozdzielić nim chociażby drzewa lub rabaty od traw i chodników wyraźnie wyznaczając ich granicę.

Łatwy i szybki montaż obniża koszty (instalacją obrzeży możemy zająć się sami, bez pomocy fachowców) i pozwala też zaoszczędzić nam czas. Do tego dodatkowe wykopy nie są konieczne, co zmniejsza nasz wysiłek. Jak prosto założyć obrzeża prezentowaliśmy na przygotowanym przez nas filmiku:

Nie można także zapomnieć o tym, że obrzeża geoBORDER sprzyjają środowisku. Są w 100% wyprodukowane z surowców wtórnych. Dzięki czemu może być ponownie przetworzone, a jest to niezwykle istotne przy stale wzrastającej produkcji odpadów przez społeczeństwo.

Oferowane przez naszą firmę obrzeża trawnikowe są niezwykle ekonomicznym, praktycznym i jednocześnie ładnym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy nadać naszemu ogrodowi niepowtarzalny wygląd. Ich uniwersalny czarny kolor oraz grubość sprawiają, że przy odpowiednim założeniu mogą stać się całkowicie niewidoczne. W ten sposób otrzymamy efekt estetycznego, zorganizowanego i niezwykle naturalnego ogrodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>